In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

postheadericon Bezpłatna rehabilitacja dla dzieci

Informujemy że w każda pierwsza sobote miesiąca  od 8.00 do 13.00 w SP ZOZ Mysłakowice ul. W. Polskiego 2 a  odbywać się będzie bezpłatna rehabilitacja dla dzieci.Uprzejmie prosimy rodziców o wpisywanie swoich dzieci na zajęcia  do naszego działu rehabilitacji o każdej pełnej godzinie tj:  8.00,  9.00,  10.00,  11.00,  12.00, Na sali może ćwiczyć do 6 dzieci .

Więcej…

postheadericon Klub Malucha w Jeleniej Górze

Fundacja ,,Jagniątków’’ ogłasza nabór dzieci do lat 3 do Klubu Malucha w Jeleniej Górze.

Oferujemy:
• małą grupę zapewniającą domową atmosferę i poczucie bezpieczeństwa
• bezpłatną opiekę przez okres 1 roku, od poniedziałku do piątku przez 5 godzin dziennie(rodzic opłaca wyłącznie koszty wyżywienia)
• profesjonalną opiekę sprawowaną przez wykwalifikowaną kadrę
• ciekawe zajęcia wspomagające rozwój dziecka na poszczególnych etapach

Zapraszamy dzieci rodziców bezrobotnych, poszukujących zatrudnienia lub powracających do pracy po okresie urlopów macierzyńskich i wychowawczych.
Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego lub mailowego pod adresem:
Fundacja „Jagniątków”,ul. Klonowica 1/1, 58-500 Jelenia Góra, tel./fax 75 64 60 222, kom. 69999 30 47, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. www.jagniatkow.pl

postheadericon Domowe punkty opieki

Fundacja ,,Jagniątków’’ ogłasza nabór dzieci do lat 3 do domowych punktów opieki.

Oferujemy:
• profesjonalną opiekę sprawowaną przez certyfikowanych opiekunów dziennych
• ciekawe zajęcia w kameralnym gronie
• bezpłatną opiekę przez okres 1 roku, od poniedziałku do piątku przez 8 godzin dziennie (rodzic opłaca wyłącznie koszty wyżywienia)
• punkty domowej opieki zlokalizowane na terenie 3 powiatów(jeleniogórskim, złotoryjskim, lwóweckim)

Zapraszamy dzieci rodziców bezrobotnych, poszukujących zatrudnienia lub powracających do pracy po okresie urlopów macierzyńskich i wychowawczych.
Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego lub mailowego pod adresem: Fundacja ,Jagniątków”, ul. Klonowica 1/1,58-500 Jelenia Góra, tel./fax 75 64 60 222, kom. 69 999 30 47, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. www.jagniatkow.pl

postheadericon Rozpoczęto prace nad Rocznym Programem Współpracy

Wójt Gminy Mysłakowice informuje, iż zostały rozpoczęte prace nad „Rocznym Programem Współpracy Gminy Mysłakowice z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w 2018 roku” i zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na rzecz gminy Mysłakowice i jej mieszkańców do wnoszenia propozycji w terminie do dnia 10.10.2017 roku na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub bezpośrednio w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Gminy w Mysłakowicach, ul. Szkolna 5 – parter.

Propozycje prosimy wnosić w oparciu o " Projekt Rocznego Programu Współpracy Gminy Mysłakowice z organizacjami pozarządowymi oraz z podmiotami wymienionymi
w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie w 2018 roku".

Po zebraniu wszystkich propozycji wniesionych przez organizacje pozarządowe, zostaną one naniesione na przygotowany projekt Rocznego Programu Współpracy na 2018 rok, który ponownie zostanie poddany procesowi konsultacji zgodnie uchwałą nr XIV/79/11 Rady Gminy Mysłakowice dnia 29. września 2011 r. w sprawie określenia szczegółowego sposobu konsultowania z radami pożytku publicznego lub organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego projektów aktów prawa miejscowego.

Serdecznie zapraszam przedstawicieli organizacji pozarządowych na spotkanie, które odbędzie się w dniu 11.10.2017 r. (środa) o godz. 15:00, w sali konferencyjnej Urzędu Gminy, ul. Szkolna 5, celem omówienia projektu Programu Współpracy Gminy Mysłakowice z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2018 rok.

Zarządzenie

Ogłoszenie

Projekt Rocznego Programu Współpracy

 

postheadericon I ustnym przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości

I ustnym przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych w Karpnikach przy ul. Sportowej.

więcej

postheadericon Wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w trybie ustnego przetargu nieograniczonego – Dąbrowica działki nr 30, 31,32.

wykaz

Zapraszamy Państwa na wędrówkę w Dolinę Pałaców i Ogrodów, do „niebiańskiej okolicy”, gdzie są „potężne góry na południu i spokojna sielskość na północy”. Gdzie królują lasy, stawy, gaje i najpiękniejsze łąki. Gdzie wielonarodowe i wielokulturowe dziedzictwo jest dumą obecnych mieszkańców gminy, inspiracją do wzbogacania swojej małej ojczyzny własną wyobraźnią i pracą, dla zadowolenia odwiedzających ją turystów. W gminie Mysłakowice położonej między Karkonoszami i Rudawami Janowickimi, w widłach rzeki Łomnicy, Jedlicy i Bobru, wśród wzgórz cudownie wkomponowane w przyrodę zamki i pałace stanowią unikalne zespoły parkowo-pałacowe tworząc niezwykle cenny historyczny krajobraz kulturowy.Proponujemy Państwu odwiedzenie letnich rezydencji, które przez stulecia były własnością arystokratycznych rodów m.in. Schafgotschów, rodziny Zedlitz oraz Hohenzollernów, a na początku XIX w zlokalizował tu swoją rezydencję król pruski Fryderyk Wilhelm III.

q1q2

Warto zatem zobaczyć letnie rezydencje Hohenzollernów w Mysłakowicach, Karpnikach i Wojanowie, siedzibę Fryderyka i Fryderyki hr von Reden w Bukowcu, „Dom Wdowy” i pałac rodziny v. Küster w Łomnicy, neorenesansowy pałac w Wojanowie-Bobrowie „Pałac Dębowy” w Karpnikach, ruiny pałacu v. Deckerów w Dąbrowicy, ślady zamku Sokolec w Górach Sokolich. Przepiękny krajobraz, dobrze rozwinięta baza turystyczna ( około 1000 miejsc noclegowych ), szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe, możliwość uprawiania wspinaczki skałkowej to tylko niektóre dodatkowe atuty potwierdzające atrakcyjność tej okolicy. Niewątpliwą atrakcją gminy Mysłakowice są również domy tyrolskie, z bogato zdobionymi balkonami.Stanowią unikalny, oryginalny i jedyny w Polsce typ architektury drewnianej, przez co są świetną wizytówką dla turystów i przyjezdnych gości odwiedzających Mysłakowice.

q3q4

Wiele z tych domów służy jako gospodarstwa agroturystyczne, a w jednym z nich znajduje się muzeum tyrolskie, przedstawiające wydarzenia związane z przybyciem Tyrolczyków na te tereny. Nie będziecie Państwo mieli problemów ze znalezieniem noclegów w Dolinie Pałaców i Ogrodów, w gminie Mysłakowice czekają na Was wykwintne hotele, ośrodki kolonijno-wypoczynkowe, przytulne pensjonaty, schroniska i gospodarstwa agroturystyczne, które oprócz miejsc noclegowych oferują ciekawy program pobytu. Możecie liczyć na degustacje lokalnych specjałów oraz gościnność gospodarzy.

gazetka1

 

karkonosze_logotyp_rgb

 

 

 

alt