In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

postheadericon Ustne przetargi nieograniczone na sprzedaż nieruchomości

Wójt Gminy Mysłakowice działając na podstawie art. 38 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami (tekst jednolity Dz.U. z 2016r. poz. 2147 z późn. zm.) oraz Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004r w sprawie sposobu
i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości
(Dz.U. z 2014r.poz. 1490) ogłasza

 • I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż n/w nieruchomości:
 1. Nieruchomość gruntowa niezabudowana, oznaczona ewidencyjne jako działka nr 1280/6, AM 6, obręb 0009 Mysłakowice o powierzchni 0,0021 ha, położona przy ulicy Sportowej w Mysłakowicach.
 2. Nieruchomość gruntowa niezabudowana, oznaczona ewidencyjne jako działka nr 1280/7, AM 6, obręb 0009 Mysłakowice o powierzchni 0,0021 ha, położona przy ulicy Sportowej w Mysłakowicach.
 3. Nieruchomość gruntowa niezabudowana, oznaczona ewidencyjne jako działka nr 1280/8, AM 6, obręb 0009 Mysłakowice o powierzchni 0,0021 ha, położona przy ulicy Sportowej w Mysłakowicach.
 •  II ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż n/w nieruchomości:
 1. Nieruchomość gruntowa niezabudowana, oznaczona ewidencyjnie jako działka nr 289/8, AM 1, obręb 0006 Kostrzyca, o powierzchni 0,0900 ha, położona w Kostrzycy przy ulicy Kościuszki.
 • V ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż n/w nieruchomości:
 1. Działka nr 879/1 o pow. 0,1749 ha położona przy ul. Fabrycznej w Mysłakowicach, niezabudowana
 2. Działka nr 879/3 o pow. 0,1373 ha położona przy ul. Fabrycznej w Mysłakowicach, niezabudowana
 3. Działka nr 879/4 o pow. 0,1263 ha położona przy ul. Fabrycznej w Mysłakowicach, niezabudowana 
 4. Działka nr 1404/3 o pow. 0,1034 ha położona przy ul. Fabrycznej w Mysłakowicach, niezabudowana
 5. Działka nr 1404/4 o pow. 0,1017 ha położona przy ul. Fabrycznej w Mysłakowicach, niezabudowana

więcej

 

postheadericon Nabór na wolne stanowisko urzędnicze - zastępca Kierownika

Wójt Gminy Mysłakowice ogłasza nabór na wolne stanowiska urzędnicze:

 • Zastępca Kierownika Referatu Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Inwestycji więcej

postheadericon Środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Masz pomysł na własną firmę? Sięgnij po środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej do 22 000,00 zł oraz wsparcie pomostowe 1.500,00 zł przez okres od 6 do 12 miesięcy, pomagające utrzymać działalność w początkowym okresie funkcjonowania.
Agencja Rozwoju Wsi rozpoczyna rekrutację do projektu skierowanego do osób zamieszkujących na terenie powiatów: jeleniogórskiego, lwóweckiego, lubańskiego, złotoryjskiego, kamiennogórskiego, wałbrzyskiego, kłodzkiego, dzierżoniowskiego, legnickiego, jaworskiego (tzn. które uczą się, pracują lub zamieszkują na wskazanym obszarze w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego), pt. „Samozatrudnienie szansą na pracę”.
W projekcie mogą wziąć udział osoby:

 • powyżej 30 roku życia,
 • pozostających bez zatrudnienia (bez pracy) znajdujące się w szczególnej sytuacji na rynku pracy tj.: 
 • kobiety, 
 • osoby niepełnosprawne(ON), 
 • osoby starsze po 50 roku życia, 
 • osoby długotrwale bezrobotne 
 • osoby o niskich kwalifikacjach (wykształcenie max. średnie),

Złóż formularz rekrutacyjny w terminie od 21.04 do 23.05.2017 r.
Informacje o projekcie oraz dokumenty (formularz oraz regulamin) do pobrania na stronie www.arw.bariz.pl w zakładce „Samozatrudnienie szansą na pracę” 2016-2018 oraz w biurze projektu Agencja Rozwoju Wsi, ul. Groszowa 7, I piętro, 58-500 Jelenia Góra, tel/fax. 75 75 23 230, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

postheadericon Dzień Strażaka

Z okazji Dnia Strażaka pragnę złożyć wszystkim Strażakom, Zawodowcom i Ochotnikom słowa podziękowania za codzienne realizowanie zadań, za poświęcenie w ochronie życia i mienia ludzkiego oraz za stałe wzbogacanie dorobku pożarniczego. Życzę Wam bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji, a także zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Niech Św. Florian otacza Was swoją opieką w wypełnianiu strażackiej powinności, a ta trudna służba niech będzie dla Was źródłem satysfakcji i powodem do dumy.


                                                                                          Z wyrazami szacunku
                                                                                     Wójt Gminy Mysłakowice
                                                                                            /-/ Michał Orman

postheadericon 02 maja 2017 r. - Urząd Gminy nieczynny

Szanowni Państwo,

W dniu 02 maja 2017 r. (wtorek) Urząd Gminy będzie nieczynny.

Za wynikłe utrudnienia przepraszamy.


                                             Wójt Gminy Mysłakowice
                                                     /-/Michał Orman

postheadericon Piknik Majowy - Bukowiec 2017

Zapraszamy na Piknik Majowy w Bukowcu, który odbędzie się w dniach 29.04 - 06.05.2017r. 

program

 

Zapraszamy Państwa na wędrówkę w Dolinę Pałaców i Ogrodów, do „niebiańskiej okolicy”, gdzie są „potężne góry na południu i spokojna sielskość na północy”. Gdzie królują lasy, stawy, gaje i najpiękniejsze łąki. Gdzie wielonarodowe i wielokulturowe dziedzictwo jest dumą obecnych mieszkańców gminy, inspiracją do wzbogacania swojej małej ojczyzny własną wyobraźnią i pracą, dla zadowolenia odwiedzających ją turystów. W gminie Mysłakowice położonej między Karkonoszami i Rudawami Janowickimi, w widłach rzeki Łomnicy, Jedlicy i Bobru, wśród wzgórz cudownie wkomponowane w przyrodę zamki i pałace stanowią unikalne zespoły parkowo-pałacowe tworząc niezwykle cenny historyczny krajobraz kulturowy.Proponujemy Państwu odwiedzenie letnich rezydencji, które przez stulecia były własnością arystokratycznych rodów m.in. Schafgotschów, rodziny Zedlitz oraz Hohenzollernów, a na początku XIX w zlokalizował tu swoją rezydencję król pruski Fryderyk Wilhelm III.

q1q2

Warto zatem zobaczyć letnie rezydencje Hohenzollernów w Mysłakowicach, Karpnikach i Wojanowie, siedzibę Fryderyka i Fryderyki hr von Reden w Bukowcu, „Dom Wdowy” i pałac rodziny v. Küster w Łomnicy, neorenesansowy pałac w Wojanowie-Bobrowie „Pałac Dębowy” w Karpnikach, ruiny pałacu v. Deckerów w Dąbrowicy, ślady zamku Sokolec w Górach Sokolich. Przepiękny krajobraz, dobrze rozwinięta baza turystyczna ( około 1000 miejsc noclegowych ), szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe, możliwość uprawiania wspinaczki skałkowej to tylko niektóre dodatkowe atuty potwierdzające atrakcyjność tej okolicy. Niewątpliwą atrakcją gminy Mysłakowice są również domy tyrolskie, z bogato zdobionymi balkonami.Stanowią unikalny, oryginalny i jedyny w Polsce typ architektury drewnianej, przez co są świetną wizytówką dla turystów i przyjezdnych gości odwiedzających Mysłakowice.

q3q4

Wiele z tych domów służy jako gospodarstwa agroturystyczne, a w jednym z nich znajduje się muzeum tyrolskie, przedstawiające wydarzenia związane z przybyciem Tyrolczyków na te tereny. Nie będziecie Państwo mieli problemów ze znalezieniem noclegów w Dolinie Pałaców i Ogrodów, w gminie Mysłakowice czekają na Was wykwintne hotele, ośrodki kolonijno-wypoczynkowe, przytulne pensjonaty, schroniska i gospodarstwa agroturystyczne, które oprócz miejsc noclegowych oferują ciekawy program pobytu. Możecie liczyć na degustacje lokalnych specjałów oraz gościnność gospodarzy.

gazetka1

 

karkonosze_logotyp_rgb

 

 

 

alt