In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

postheadericon II ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż działki przy ul. Dolnej

Ogłoszenie o II ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż działki nr 451 przy ul. Dolnej w Mysłakowicach.

Ogłoszenie

postheadericon II ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż działki nr 251/16

Ogłoszenie o II ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż działki nr 251/6 przy ul. Jeleniogórskiej w Mysłakowicach.

Ogłoszenie

postheadericon Wykazy o przeznaczeniu do sprzedaży działek

Wykazy o przeznaczeniu do sprzedaży działek:

  • działka numer 289/8 w Kostrzycy przy ul. Kościuszki - wykaz,
  • działka numer 201 w Bukowcu przy ul. Robotniczej - wykaz.

postheadericon III ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż działki

Ogłoszenie o III ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż działki nr 879/1 przy ul. Fabrycznej w Mysłakowicach - więcej

postheadericon Wykazy o przeznaczeniu do sprzedaży lokali mieszkalnych

Wykazy o przeznaczeniu do sprzedaży lokali mieszkalnych na rzecz najemców.

Dąbrowica 36/2

Mysłakowice ul. Jeleniogórska 9/2

Mysłakowice ul. Jeleniogóska 9/17

 

postheadericon 02 listopada 2018 r. - Urząd Gminy będzie nieczynny

Szanowni Państwo,

w dniu 02 listopada 2018 r. (piątek) Urząd Gminy będzie nieczynny.


Za wynikłe utrudnienia przepraszamy.

 

                                                  Wójt Gminy Mysłakowice
                                                        /-/ Michał Orman

Zapraszamy Państwa na wędrówkę w Dolinę Pałaców i Ogrodów, do „niebiańskiej okolicy”, gdzie są „potężne góry na południu i spokojna sielskość na północy”. Gdzie królują lasy, stawy, gaje i najpiękniejsze łąki. Gdzie wielonarodowe i wielokulturowe dziedzictwo jest dumą obecnych mieszkańców gminy, inspiracją do wzbogacania swojej małej ojczyzny własną wyobraźnią i pracą, dla zadowolenia odwiedzających ją turystów. W gminie Mysłakowice położonej między Karkonoszami i Rudawami Janowickimi, w widłach rzeki Łomnicy, Jedlicy i Bobru, wśród wzgórz cudownie wkomponowane w przyrodę zamki i pałace stanowią unikalne zespoły parkowo-pałacowe tworząc niezwykle cenny historyczny krajobraz kulturowy.Proponujemy Państwu odwiedzenie letnich rezydencji, które przez stulecia były własnością arystokratycznych rodów m.in. Schafgotschów, rodziny Zedlitz oraz Hohenzollernów, a na początku XIX w zlokalizował tu swoją rezydencję król pruski Fryderyk Wilhelm III.

q1q2

Warto zatem zobaczyć letnie rezydencje Hohenzollernów w Mysłakowicach, Karpnikach i Wojanowie, siedzibę Fryderyka i Fryderyki hr von Reden w Bukowcu, „Dom Wdowy” i pałac rodziny v. Küster w Łomnicy, neorenesansowy pałac w Wojanowie-Bobrowie „Pałac Dębowy” w Karpnikach, ruiny pałacu v. Deckerów w Dąbrowicy, ślady zamku Sokolec w Górach Sokolich. Przepiękny krajobraz, dobrze rozwinięta baza turystyczna ( około 1000 miejsc noclegowych ), szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe, możliwość uprawiania wspinaczki skałkowej to tylko niektóre dodatkowe atuty potwierdzające atrakcyjność tej okolicy. Niewątpliwą atrakcją gminy Mysłakowice są również domy tyrolskie, z bogato zdobionymi balkonami.Stanowią unikalny, oryginalny i jedyny w Polsce typ architektury drewnianej, przez co są świetną wizytówką dla turystów i przyjezdnych gości odwiedzających Mysłakowice.

q3q4

Wiele z tych domów służy jako gospodarstwa agroturystyczne, a w jednym z nich znajduje się muzeum tyrolskie, przedstawiające wydarzenia związane z przybyciem Tyrolczyków na te tereny. Nie będziecie Państwo mieli problemów ze znalezieniem noclegów w Dolinie Pałaców i Ogrodów, w gminie Mysłakowice czekają na Was wykwintne hotele, ośrodki kolonijno-wypoczynkowe, przytulne pensjonaty, schroniska i gospodarstwa agroturystyczne, które oprócz miejsc noclegowych oferują ciekawy program pobytu. Możecie liczyć na degustacje lokalnych specjałów oraz gościnność gospodarzy.

gazetka1

 

karkonosze_logotyp_rgb

 

 

 

alt